Universita Tradiční čínské medicíny v čínském Tianjinu

V roce 2011 uzavřel ředitel Školy tradiční čínské medicíny JUDr. Šimáček bilaterální dohodu o šíření výuky TCM, dobrého jména ČLR a výměně studentů a akademických pracovníků s děkankou Univerzity tradiční čínské medicíny v Tianjinu Li Rong a ředitelem univerzitní nemocnice v čínském Tianjinu, prof.Chi Nong,M.D. a Školou Tradiční čínské medicíny JUDr.Šimáčka.

Od té doby mohou studenti tradiční čínské medicíny každoročně absolvovat v rámci měsíční studijní stáže, výuku-respektive přednášky profesorů na Univerzitě TCM v Tianjinu a taktéž absolvovat praktické stáže v Univerzitní nemocnici TCM.

Ve volném čase je možné realizovat návštěvu Velké čínské zdi, Zakázaného města v Pekingu, nebo dalších historických a kulturních objektů staré Číny.


Vložte svůj text...